NASZ CEL

Czym jest nasz cel?

Cel Apsys wytycza wizję rozwoju firmy, a także definiuje jej zobowiązanie wobec miast i ludzi. Wykraczając poza kryteria ekonomiczne, określa on sposób, w jaki Apsys chce wnosić pozytywny wkład w życie innych i środowisko. To odpowiedź na fundamentalne pytanie: „dlaczego istnieje Apsys?”.

Zmieniamy miasta na lepsze,
tworząc wyjątkowe miejsca,
dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Zmieniamy miasta na lepsze

Odkrywamy potencjał miejsc

Nowe przedsięwzięcia, modernizacje terenów i zaniedbanych obiektów – często postindustrialnych to okazja do przemiany i rozwoju miast, tak aby służyły swoim mieszkańcom

…tworząc unikalne miejsca…

Apsys z pasją i odwagą realizuje miejskie projekty szyte na miarę. Ponieważ każde miejsce jest wyjątkowe, każda dzielnica ma swoją osobowość, każda ulica ma swoją historię, a każda społeczność swoje potrzeby. Ikoniczne realizacje Apsys na nowo definiują dynamikę między przestrzenią a społecznością, umożliwiając nowe sposoby korzystania z miejsc działającymi zgodnie z ideami inkluzywności, zrównoważonego rozwoju i innowacyjności.

Magia Apsys to przekonanie, że wszystko jest możliwe.
Zespół Apsys jest napędzany wyjątkową determinacją i pasją. Odważny i wytrwały, wie, jak  odkrywać potencjał miejsc i skutecznie realizować wyjątkowe projekty, na przekór wszelkim przeciwnościom.

Maurice Bansay
Założyciel Apsys

…dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze”.

Apsys to deweloper i zarządca – inwestuje długoterminowo, aby dokonać trwałej, pozytywnej zmiany w miastach i społecznościach. Każdego dnia lokalne ekipy Apsys działają na rzecz integracji, lokalnego rozwoju gospodarczego, artystycznego i kulturalnego, ekologii…

Sztuka w centrum projektów Apsys

Apsys przywiązuje ogromną wagę do sztuki – stawia ją w centrum swoich projektów i stara się tworzyć jak najdoskonalsze miejsca. Posnania, Manufaktura czy paryskie Beaugrenelle… tu wykreowana przez wybitnych artystów sztuka wychodzi na spotkanie mieszkańców oraz odwiedzających.