BIURO PRASOWE

Kontakt dla mediów

Renata Pyzio
renata.pyzio@loyalty-solutions.pl
882 090 908

 

Marta Białowąs
marta.bialowas@loyalty-solutions.pl
882 184 441

 

Rewitalizacja Hali Targowej w Gdańsku:
Alina Geniusz-Siuchnińska
alina.geniusz@inntu.pl
531 150 022
Biuro Prasowe 

Unikalne lofty w sercu Wrocławia już dostępne. Apsys uruchomił przedsprzedaż inwestycji Nowa Stawowa.

Na terenie dawnych pofabrycznych zabudowań przy ul. Stawowej powstaną 44 wyjątkowe lofty. Otoczone zielenią z tarasami na dachach lub własnymi ogródkami mogą być spełnieniem marzeń o wygodnym miejskim życiu. Nowa Stawowa to drugi etap najnowszego projektu mieszkaniowego Apsys w stolicy Dolnego Śląska. Rusza przedsprzedaż w tej wyjątkowej inwestycji.

Nowa dyrektorka działu HR w Apsys Polska

Angelika Majkowska objęła stanowisko dyrektorki działu HR w Apsys Polska. Angelika, która z firmą związana jest od 2013 roku, będzie odpowiedzialna za złożoną politykę personalną w organizacji o wymagającej strukturze obejmującej ponad 19 zespołów w różnych lokalizacjach.

Centrum handlowe Riviera dołącza do portfolio zarządczego Apsys Polska

Apsys Polska podpisał umowę na zarządzanie centrum handlowym Riviera w Gdyni, należącym do UniInstitutional European Real Estate otwartego funduszu nieruchomości, zarządzanego przez Union Investment Real Estate GmbH. To efekt wygranego przetargu zorganizowanego przez właściciela obiektu w pierwszej połowie roku.

Apsys Polska poszerza portfolio nieruchomości

Apsys Polska, deweloper i zarządca nieruchomości, nabył nieruchomość o powierzchni 5 000 mkw., zlokalizowaną w centrum Wrocławia. Mimo wyzwań z jakim mierzy się rynek nieruchomości, Apsys Polska konsekwentnie realizuje strategię rozwoju. W styczniu tego roku firma zabezpieczyła kolejną nieruchomość, tym razem w stolicy Dolnego Śląska.

Nowe stanowisko w strukturach Apsys Polska

Z początkiem grudnia Apsys Polska utworzył nowe stanowisko Dyrektora ds. rozwoju biznesu i ESG oficera. To wynik przeprowadzonego w ostatnich miesiącach procesu strategicznego, którego efektem było zdefiniowanie fundamentalnego celu firmy i opracowanie planów rozwoju w nadchodzących latach. Stanowisko objęła Magdalena Błądek, która z Apsys związana jest od 2020 roku.

Food Fyrtel – pierwszy food hall Apsys Polska już otwarty

Otwarty 18 listopada Food Fyrtel to pierwszy autorski food hall dewelopera i zarządcy centrów handlowych Apsys Polska. Pierwszy tego typu całoroczny koncept gastronomiczny w województwie wielkopolskim to nie tylko przestrzeń zupełnie nowych wrażeń dla mieszkańców Poznania i regionu, ale również ważny krok w rozwoju firmy i realizacji jej celów strategicznych.

Apsys Polska po raz kolejny wyróżniony prestiżowymi nagrodami od Polskiej Rady Centrów Handlowych

W XIII edycji konkursu PRCH Retail Awards, największego i najważniejszego konkursu na polskim rynku handlowym, organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych, centra handlowe zarządzane przez Apsys Polska oraz reprezentujący firmę profesjonaliści zdobyli aż 5 nagród.

Marketing centrów handlowych Apsys Polska wyróżniony na europejskim rynku

W tegorocznej edycji konkursu SOLAL Awards organizowanego przez Europejską Radę Centrów Handlowych, który powrócił po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, Apsys Polska został nagrodzony aż 5 razy! To najlepszy wynik spośród wszystkich polskich zgłoszeń.

Ambitne cele na nowe czasy

Wyzwania współczesności wymagają od firm otwartości na zmiany, ciągłej elastyczności, dostosowywania się, a najlepiej bycia o krok przed konkurencją i rynkową rzeczywistością. O tym jak to robi Apsys Polska rozmawiamy z Benoit Charles, prezesem firmy.