6 marca 2024 Aktualności

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu

Projekt Ogrody Staromiejskie harmonijnie łączy przeszłość z przyszłością, tworząc unikalne miejsce do życia, pracy i relaksu. Inwestycja położona jest w ścisłym centrum miasta – ok. 5 minut drogi pieszej od Dworca PKP, 10 minut od Parku Staromiejskiego i 12 minut od Rynku Starego Miasta. Bliskość placówek edukacyjnych, sklepów i centrum handlowego, wraz z wygodnym dostępem do transportu miejskiego, czyni tę lokalizację idealną dla aktywnych mieszkańców miasta.

To, co wyróżnia inwestycję to zaplanowane na terenie całej inwestycji ogrody miejskie. W kompleksie powstaną zielone dziedzińce z miejscami do odpoczynku dla mieszkańców oraz multisensoryczny placyk zabaw. Projekt terenów zielonych przewiduje wykorzystanie rodzimych gatunków. Posadzone zostaną m.in. brzozy, derenie, paprocie, łąki kwietne. Całość będzie oazą spokoju w samym centrum Wrocławia.

W Ogrodach Staromiejskich powstanie 66 lokali o bardzo zróżnicowanym metrażu. Od niewielkich 25-metrowych mieszkań aż po 120-metrowe dwukondygnacyjne apartamenty. Do części lokali przyporządkowane zostały balkony, portfenetry, prywatne ogródki, inne będą miały prywatne tarasy na dachu. Dodatkowym atutem jest ponadnormatywna wysokość wybranych mieszkań oraz ich nasłonecznienie, dzięki obecności dużych okien. Budynki będą miały od 5 do 7 kondygnacji. We wszystkich planowane są windy. Dla wygody mieszkańców przewidziano również pomieszczenie do przechowywania rowerów, stojaki oraz miejsce do mycia jednośladów.

Projekt opracowała znana i ceniona na wrocławskim rynku Pracownia Łapacz Winkowski Architekci, odpowiedzialna za nową jakość takich przestrzeni jak kamienica pałacowa przy ul. Kościuszki czy zabytkowe kamienice przy ul. Przejście Garncarskie.

Więcej informacji na www.ogrodystaromiejskie.pl i Ogrody Staromiejskie Facebook

Pozostałe aktualności