27 marca 2024 Aktualności

Nowa dyrektorka działu HR w Apsys Polska

Angelika Majkowska objęła stanowisko dyrektorki działu HR w Apsys Polska. Angelika, która z firmą związana jest od 2013 roku, będzie odpowiedzialna za złożoną politykę personalną w organizacji o wymagającej strukturze obejmującej ponad 19 zespołów w różnych lokalizacjach.

Od momentu dołączenia do zespołu Apsys Polska 11 lat temu, podczas pracy na różnych stanowiskach w dziale HR, Angelika Majkowska zajmuje się zagadnieniami z zakresu zarządzania procesami HR. W tym czasie wielokrotnie wykazała się niezwykłym zaangażowaniem
i profesjonalizmem. Nadzorowała połączenie spółek w obszarze kadrowo-płacowym oraz wdrożyła kompleksową digitalizację procesów zarządzania czasem pracy, zarówno w centrali, jak i we wszystkich obiektach zarządzanych przez firmę w całej Polsce.

Jest autorką programu BE WELL w Apsys oraz inicjatorką wewnętrznego programu szkoleniowego – Akademii Rozwoju Apsys. Dzięki podejmowanym inicjatywom Angelika Majkowska przyczynia się podnoszenia poziomu satysfakcji pracowników, co jest jednym z celów strategicznych Apsys. Jej podejście oparte na wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy członkami różnych zespołów umożliwiły rozwój i wzrost kompetencji w organizacji.

Angelika w swojej pracy od zawsze stara się łączyć oczekiwania różnych grup interesariuszy
i znajdować kompromisy zaspokajające potrzeby wszystkich stron. Umiejętnie wychodzi poza schematy działania, bazując przy tym zarówno na twardych aspektach zarządzania zasobami ludzkimi, jak i na indywidualnym podejściu do potrzeb każdego pracownika. Poprzez swoje działania wprowadza w życie ideę przyświecającą całej organizacji, zgodnie z którą w Apsys największą wartością są ludzie
powiedział Benoit Charles, CEO Apsys Polska.

Nowe wyzwania, które mnie czekają na tym stanowisku są dla mnie źródłem motywacji. Cieszę się, że będę mogła nadal wykorzystywać swoje kompetencje i tym samym kontynuować rozwijanie strategii personalnej organizacji oraz wspierać dalszy rozwój pracowników Apsys na wielu poziomachpodkreśliła Angelika Majkowska, dyrektorka HR Apsys Polska.

Angelika Majkowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz uczestniczką I edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate. W czasie wolnym pasjonuje się książkami biograficznymi, serialami i filmami historycznymi oraz podróżami. Swój wolny czas spędza aktywnie w towarzystwie rodziny.

Pozostałe aktualności